Ilus on see aasta. Palju lund, iga päev lume lisa juurde tulemas.
Olen teinud saanisõitu. Lasteaias saab käidud. Kuid hetkel on tõeliselt kena.
Võrratud lumetekid katmas noori puid raiesmikul.
Tegin selle sammu, panin Albu müüki. Armas ja rahulik poni. Üks minu enda koolitatud, ostsin 8 aastat tagasi. Ja ostja leidus kiirelt. S...
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar