15. detsember 2022

Ilus on see aasta. Palju lund, iga päev lume lisa juurde tulemas. 

Olen teinud saanisõitu. Lasteaias saab käidud. Kuid hetkel on tõeliselt kena.

Võrratud lumetekid katmas noori puid raiesmikul.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Olles hommikul taas jõusööda portsud kolmele kabjalisele jaganud. Natukese aja pärast nägin, et Lembs ja Teeba olid pikali visanud. Ja Fryc ...