5. oktoober 2010





Nüüd siis ka mõned pildid, eks osa pilte on veel fotokas, aga esialgu laadisin pildid lapse moblast.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Olles hommikul taas jõusööda portsud kolmele kabjalisele jaganud. Natukese aja pärast nägin, et Lembs ja Teeba olid pikali visanud. Ja Fryc ...