5. oktoober 2010





Nüüd siis ka mõned pildid, eks osa pilte on veel fotokas, aga esialgu laadisin pildid lapse moblast.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

  Tegin selle sammu, panin Albu müüki. Armas ja rahulik poni.  Üks minu enda koolitatud, ostsin 8 aastat tagasi. Ja ostja leidus kiirelt.  S...