21. oktoober 2009

Täna oli ülepika aja kena ilm. Sai palju koristatud ning hobustega suheldud.
Tegelesin iga hobusega individuaalselt.
Imetlesin järjekordselt koera erakordset tarkust.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

  Tegin selle sammu, panin Albu müüki. Armas ja rahulik poni.  Üks minu enda koolitatud, ostsin 8 aastat tagasi. Ja ostja leidus kiirelt.  S...