22. jaanuar 2013

Otsisin siis eile uued rangid ja siis mingid vana sedelga vraki, mida mõtlesin taastama hakata. Sedelgas ise on huvitava välja nägemisega. Kaalungi, et millest alustan. Panen siia ka homme pildid, et milline on mu sedelgas hetkel ja siis panen uuesti, millisena paistab see taastatuna.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

  Tegin selle sammu, panin Albu müüki. Armas ja rahulik poni.  Üks minu enda koolitatud, ostsin 8 aastat tagasi. Ja ostja leidus kiirelt.  S...