1. jaanuar 2013

1.JAANUAR

HEAD UUT AASTAT!
Mida head siis veel soovida, et aasta tuleks veel parem, kui lahkunud. 
Ka minul on ootused ja millised...?
Millised ootused mul eelmisel aastal olid... mõte oli alustada uue ettevõtlus stiiliga (luua MTÜ), kuid tundsin siiski ebakindlust alustada. Mul on vaja veel mõned nüansid läbi käia. 
Eesmärgid mul on olemas...millised jäävad esialgu saladusse. Minu motoks on ,,enne tegutse siis jaga".
Edukat uue aasta algust kõigile.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Olles hommikul taas jõusööda portsud kolmele kabjalisele jaganud. Natukese aja pärast nägin, et Lembs ja Teeba olid pikali visanud. Ja Fryc ...