Täna siis pidin tegema mõlemale koerale rihma treeningu. Muidu tekib selline tunne, et mind viivad metsa koerad, aga mitte enam mina. Treeningu käigus panin mõlemad korda mööda, kõrval käima.
Homme peab trakat käivitama. Silo vedama.
Tegin selle sammu, panin Albu müüki. Armas ja rahulik poni. Üks minu enda koolitatud, ostsin 8 aastat tagasi. Ja ostja leidus kiirelt. S...
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar