18. mai 2011

Vabandan oma lugejate ees, see nädal, kuid alles laupäevast alustan uuesti blogi sissekannete tegemisega.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

  Tegin selle sammu, panin Albu müüki. Armas ja rahulik poni.  Üks minu enda koolitatud, ostsin 8 aastat tagasi. Ja ostja leidus kiirelt.  S...