9. mai 2011

Täna kipub mu enesetunne selline olema, et võiks mõelda veel siili okkad selga. Jälle Pria... mina ei saa aru, miks on see jama meiega. Kas ei usuta või mis iganes. Mina ei taha loobuda ohustatud tõugu hobuste toetusest. Pria räägib ühte, et pean kõik mehe nimele tegema, see ajas ausalt karvad tõesti turri. Sain mõni aeg tagasi paberid korda, kuid nüüd kästakse kohe hobused mehe nimele teha. Minu jaoks jälle segane värk.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Olles hommikul taas jõusööda portsud kolmele kabjalisele jaganud. Natukese aja pärast nägin, et Lembs ja Teeba olid pikali visanud. Ja Fryc ...