30. november 2010

Homsest juba detsember.
Olles oma mõtetega ja tegemistega juba aasta viimasesse kuusse jõudnud. On toimetused küllaltki kiired ja argised. On lumeaeg, siis ka küsitakse juba saani ja reesõite. Lahee... ka hobused rõõmustavad.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

  Tegin selle sammu, panin Albu müüki. Armas ja rahulik poni.  Üks minu enda koolitatud, ostsin 8 aastat tagasi. Ja ostja leidus kiirelt.  S...