17. mai 2010

Hopad ruulivad...
Ööbiku laksumist kuulata...
Kevadseened = hõrgud seened = väga hea pannile panna (meie kandis kasvab).

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Olles hommikul taas jõusööda portsud kolmele kabjalisele jaganud. Natukese aja pärast nägin, et Lembs ja Teeba olid pikali visanud. Ja Fryc ...