14. märts 2010


Tassa sinisilmne eestlane. Laulan iga päev talle Viljandi paadimeest...

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Olles hommikul taas jõusööda portsud kolmele kabjalisele jaganud. Natukese aja pärast nägin, et Lembs ja Teeba olid pikali visanud. Ja Fryc ...