14. märts 2010


Niisugune näeb välja ühe öö magamisase põdral metsa all... Kas magamine jalgadel ... ?

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Olles hommikul taas jõusööda portsud kolmele kabjalisele jaganud. Natukese aja pärast nägin, et Lembs ja Teeba olid pikali visanud. Ja Fryc ...