5. veebruar 2010

Ei jõudnudki täna kaugemale, kui naabrinaise rehealusesse. Tõin sealt heina, alla ja ettepanekuks. Lükkasin edasi, seda katsetust noore ja vana hobuse koostööd. Lastel oli koolis lumelinna ehitus. Hiljem välja sõita ka ei soovinud. Jõuab...

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

  Tegin selle sammu, panin Albu müüki. Armas ja rahulik poni.  Üks minu enda koolitatud, ostsin 8 aastat tagasi. Ja ostja leidus kiirelt.  S...