23. mai 2022

 On naljakaid lugusid ja on vihale ajavaid lugusid. Alustan sellest, mis mind vahel inimese juures pahandama paneb. Kui keegi tuleb mulle ütlema, mida pean tegema kahe erineva tõust ja soost koeraga. Siis lülitan need inimesed automaatselt enda tutvusringkonnast välja. Lihtsalt kuidas saab tulla asjatundmatu inimene nii absurdsele ideele. Miks ma ei paarita, nii ,,vahvad" oleks need ristandid. Sellist inimest veel sõbrannaks nimetada, on mul vahel ikka südamest piinlik. 

Külas käies, esitab nii palju selliseid mitte eriti hästi läbi mõtlemata küsimusi, millega pommitatakse siis ohjeldamatult mulle sõna andmata. Kahju, et inimestel aega pole kuulamiseks, aga küsimuste ja ideede jagamisega on kärmed. 

Head meelt valmistavad varsad, aga hetkel ikka ei tihka täkku tooma minna. Rohukasv tänavu niru, metsas vaja koplid uuendada. Viimane talv on piisavalt aidanud kaasa maha vajumisele. Vaja ehitada, raha hoida, tänavu aasta ei saa läbi mõtlemata kulutada. 


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Lumi on ilus.  Kuulates igapäev maksutõusu juttu, teeb ikka meele kurvaks. Mis ees ootab.  Praegusel hetkel mil meil vaikne periood trennili...