14. august 2011

Lõppenud siis Varbola reis selja taga.
Olin seal juba teisipäevast. Mulle meeldib RMK poolt rajatud telkimis ala. Tunnistan, et see paik on leidnud suure kasutuse. Isegi väliskülalised tulevad korduvalt sinna tagasi, et oma ööd selles rahulikus metsatukas veeta telgis, või siis karavanis.
Kahel ööl veetsid tsehhid, siis olid muid külalisi. Tutvuda uute inimestega päris põnev.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Olles hommikul taas jõusööda portsud kolmele kabjalisele jaganud. Natukese aja pärast nägin, et Lembs ja Teeba olid pikali visanud. Ja Fryc ...