1. mai 2011

Meie sünnipäevalapsed.
Õnne, õnne, õnne hobuseks kujunemise eluteel.
Eeva-Lota kel täitus üks aastaring, siis Amandal teine eluaastaring. Lahe...

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Olles hommikul taas jõusööda portsud kolmele kabjalisele jaganud. Natukese aja pärast nägin, et Lembs ja Teeba olid pikali visanud. Ja Fryc ...