Õnne, õnne, õnne hobuseks kujunemise eluteel.
Eeva-Lota kel täitus üks aastaring, siis Amandal teine eluaastaring. Lahe...
Olles hommikul taas jõusööda portsud kolmele kabjalisele jaganud. Natukese aja pärast nägin, et Lembs ja Teeba olid pikali visanud. Ja Fryc ...
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar