27. aprill 2010



25. märtsil sai Teele 6 aastaseks. Tol hommikul, käisin hopsi õnnitlemas ja maiuspala jagamas. Mainisin, et sünnipäeva peab pidama esmaspäeval.

Olin ju pühapäeval 24 - tunnises valves, siis ei saa kuhugi töökohast kaugemale = kohustused.

Laupäev oli vahva.

Reedel 23.- ndal külastasin Tõrasoo looduskaitse alal.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

  Tegin selle sammu, panin Albu müüki. Armas ja rahulik poni.  Üks minu enda koolitatud, ostsin 8 aastat tagasi. Ja ostja leidus kiirelt.  S...