25. veebruar 2009

Pidin täna Raikküla-Lasteaed algkoolile reesõitu tegema minema. Kuid lasteaias ei olnud ühtegi last, kõik olid haigeks jäänud. Eks ma ise ka nads põdemas - gripp vaevamas.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

  Tegin selle sammu, panin Albu müüki. Armas ja rahulik poni.  Üks minu enda koolitatud, ostsin 8 aastat tagasi. Ja ostja leidus kiirelt.  S...