18. detsember 2010


Oo jõuluaeg.
Rõõmuaeg, rahuaeg, ootuse aeg.
Hea meel, et mul on millega tegeleda ja mul on töö.
Kuid mul on veel unistusi ja eesmärke.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Olles hommikul taas jõusööda portsud kolmele kabjalisele jaganud. Natukese aja pärast nägin, et Lembs ja Teeba olid pikali visanud. Ja Fryc ...