
Oo jõuluaeg.
Rõõmuaeg, rahuaeg, ootuse aeg.
Hea meel, et mul on millega tegeleda ja mul on töö.
Kuid mul on veel unistusi ja eesmärke.
Olles hommikul taas jõusööda portsud kolmele kabjalisele jaganud. Natukese aja pärast nägin, et Lembs ja Teeba olid pikali visanud. Ja Fryc ...
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar