16. detsember 2010

Kaevan ja kaevan ja kaevan...
Reetan ja saanitan lisaks.


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Olles hommikul taas jõusööda portsud kolmele kabjalisele jaganud. Natukese aja pärast nägin, et Lembs ja Teeba olid pikali visanud. Ja Fryc ...